• Ново
Ekouaer Жените Пижами Поставете Мека V Деколте, Шарени Sleepwear Врвот и Capri Pj Дневна Поставува

Ekouaer Жените Пижами Поставете Мека V Деколте, Шарени Sleepwear Врвот и Capri Pj Дневна Поставува

DEN 767.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

95% Rayon, 5% Spandex.Увезени.Машина За Миење. [МАТЕРИЈАЛ] : 2 Парче Pajama е составена од : 95% Rayon, 5% Spandex.Супер Меки, лесни и кул ткаенина.Дише и кожа-пријателски. [ФУНКЦИЈА] : жените лето pajama сет, loungewear со capri панталона, две парче sleepwear собата е кратки ракави, v врат, исечени панталона.Основниот стил pjs додадете шарени елементи на деколте и на дното.Издржливи еластична корселе за дополнителна удобност. [Соодветен Сет] : Врвот и панталона. *Врвни : Скромна врвот може да се носат lounging дома и слободно се случува надвор во дворот. *Capri панталона : Совршен должини pajama сет, loungewear со capri панталона, две парче sleepwear собата е кратки ракави, v врат, исечени панталона.Основниот стил pjs додадете шарени елементи на деколте и на дното.Издржливи еластична корселе за дополнителна удобност.Соодветен Сет : .Топ : Скромна врвот може да се носат lounging дома и слободно се случува надвор во дворот.Capri панталона : Совршена должина&изборНема потреба да се грижите за непријатно должина која ќе дојде предолго или прекратко.Лабава доволно - исто Така ви даде удобен чувство како шорцеви.Да ви донесе кул, големи за летна ноќ!.

Особините

Купувачите избираат и

Термички долна облека Поставување на Жените Треска Лесна Мажите е Есен Облека, Долги Панталони,[Жени] Грав Паста,XXL

Двострано пескарење : фино брусење на двете страни од внатре и од надвор, пескарење топлина складирање,

DEN 1053.36