• Ново
3M Panasonic Стил УБ-8 Појас Pkg

3M Panasonic Стил УБ-8 Појас Pkg

DEN 150.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара на вакуум модели Panasonic* 7300 Серија Uprights.Одржување на оптимална вакуум перформанси со замена појас на секои 12 месеци.Сите вакуум бренд и модел имиња се регистрирани заштитни знаци на вакуум производители.

Особините

Купувачите избираат и

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб�

DEN 414.96