• Ново
Hanes Мажите Возрасни X-Temp Краток Ракав Памук Raglan Кошула и Панталони Пижами Pjs Sleepwear Дневна Сет

Hanes Мажите Возрасни X-Temp Краток Ракав Памук Raglan Кошула и Панталони Пижами Pjs Sleepwear Дневна Сет

DEN 539.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

60% Памук, 40% Полиестер.Drawstring затворање.Удобно опфатени еластична корселе со прилагодливи drawstring.Tagless.Странични џебови.Копчето летаат затворање.Мека памучна поврзана материјал со X-Temp технологија, кој е дизајниран да се адаптираат на вашата телесна температура за да бидете кул и удобно во текот на целиот ден и ноќ долго.Tagless; ознака за слободни најголема удобност и да се спречи чешање.Сет содржи краток ракав henley raglan кошула и долго дневна панталони.Одлично за sleepwear, пижами, loungewear, во текот на целиот ден долго, exercize, јога, спорт, фитнес, трчање, џогирање, одење, тренингот, или за секојдневниот на работа.Изненадување на вашиот сопруг, татко, син, дечко, или кој било што сакам со ова да се привлечни, секси, некогаш корисни сет.Долгорочна nightime фаворит, и за добра причина.Оваа Hanes Tagless дневна сет карактеристики на raglan кошула и сплетам панталона со копчето лета и drawstring.Овој сет карактеристики X-Temp технологии, кој е дизајниран да се адаптираат на вашата телесна температура за да се обезбеди во текот на целиот ден и ноќта, телото удобност.

Особините

Купувачите избираат и

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о

DEN 7896.00

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат

DEN 815.76