• Ново
Petco Бренд - Imagitarium Замена Јаглерод D Филтер Касети, Пакување од 2

Petco Бренд - Imagitarium Замена Јаглерод D Филтер Касети, Пакување од 2

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Замена на Филтер Касети од Imagitarium.Користење со Imagitarium аквариуми и филтри компатибилен со Замена D Филтер Касети.Помага да се отстранат нечистотиите од водата.Едноставни за употреба и инсталирање. 8.6 во x 3во x 0.6 во.На Imagitarium Замена на Филтер Касети ви помагаат да се одржи здрав хабитат со расчистување на вашата вода од штетни нечистотии.За најдобри резултати, замена на филтер за патрон на секои две до четири недели.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о

DEN 7896.00

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40