• Ново
XFISHMAN Кадрава-Опашка-Копачка-Црв-Мами-Пливање -Mullet-Мамка 3.5-5 инчен Мека Пластика Риболов Намамат 25/Пакет

XFISHMAN Кадрава-Опашка-Копачка-Црв-Мами-Пливање -Mullet-Мамка 3.5-5 инчен Мека Пластика Риболов Намамат 25/Пакет

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТОА Е РИБА МАГНЕТ со Комбинирање на масти minnow тело и на заострените кадрава опашка, на XFISHMAN Навивам Опашка Копачка дава единствена и lifelike акција на која што и е разноврсна како тоа е смртоносна.ПОДЕДНАКВО се ЕФЕКТИВНИ –мамка е разноврсна и претстава која сама по себе добро да се предизвикувачи dropshot, Тексас и Каролина апаратури, но тоа е исто така се користи како приколка за spinnerbait.МНОГУ АКТИВЕН НАВИВАМ ОПАШКА на XFISHMAN Кадрава Таи Копачка карактеристики погусто тело од повеќето grubs со lifelike детали и многу активен навивам опашка, која произведува природни пливање акција на која што и риба едноставно не може да одолее.СУПЕР-ТРАЈНИИзграден користејќи XFISHMAN е супер-трајни изградба, XFISHMAN Навивам Опашка Копачка задржете-до повеќе риба и toothiest на предатори.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА5 бои 25 Парчиња навивам опашка копачка во солиден, повторно употребливи Plano комунални кутија,им даде на нив да се обиде на вашиот следен излет; ќе ми биде драго да не.

Особините

Купувачите избираат и