• Ново
Ofowin [6 Компјутери] Пластични Dropper Шише, 50мл / 1.7 оз Мала Уста Намалувањето Шишиња со Бела Капа Празни Squeezable Капка Течност Шишиња за Растворувачи, Масла, Лепило, Боја, Су

Ofowin [6 Компјутери] Пластични Dropper Шише, 50мл / 1.7 оз Мала Уста Намалувањето Шишиња со Бела Капа Празни

DEN 167.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Капацитет] - 50 ml / 1.7 оз.Пакет : 6 Парчиња Пластични Dropper Шишиња. [Широк Usetage] - Лесно да се носат за патување и може да се користи за да се издаваат и чување на повеќето течности. [Перат, Обновливи& Refillable] - Изработени од мек, флексибилен пластичен, лесно да се исцедат.Можете да измијте ги чисти и потоа рефил и повторна употреба за да заштедат пари. [Примена] - Може да пакет, задржете и издава многу типови на течности, како што се vape, e-сок, растворувачи, лепило, боја, мастило, подмачкување на нафта, лесното масло, алкохол и така натаму. [Лесно да се Контролира] - Dropper шишиња може добро controll течни капе, и мала игла совет можат да го контролираат протокот на течност лесно, и течни исто така, може да биде пренослив, кога не треба.Примена : 1. Лесно да се носат за патување и може да се користи за да се издаваат и чување на повеќето течности. 2. Одлично за растворувачи, лесни масла, лепило, боја, мирис, vape, e-течни, e-сок, капки за очи, солена вода, алкохол, итн. 24. Dropper може да биде добро контролирана течни капе, на мала игла совет можат да го контролираат протокот на течност лесно, а исто така може да биде пренослив, кога не треба.

Особините

Купувачите избираат и