• Ново
ZUKKA Велосипед накладките, Патот Велосипед Caliper Кочница Блокови Поставени, 2 Пара 55 mm Сопирачки Влошки Замена за Полнење

ZUKKA Велосипед накладките, Патот Велосипед Caliper Кочница Блокови Поставени, 2 Пара 55 mm Сопирачки Влошки

DEN 2296.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Велосипедот се скрши влошки се направени од хард-носење на гумени и обезбедува непречено сопирање искуство.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : површината и упатуваа модел на велосипед накладките се специјално дизајнирани да обезбедат подобро сопирање капацитет и помала бучава.ПАКЕТОТ вклучува : 1 пар на 55 mm накладките, 2 парчиња замена влошки,и 2 парчиња резервни завртки.ЛЕСНО ДА се INSATLL : Секој пар има лево и десно, ве молиме да го прочитате текстот белег на кочница рампа пред инсталацијата.МАТЕРИЈАЛ : Направен од хард-носење на гума и алуминиумски легури, овие накладките врховниот се издржливи и долготрајни за сите временски услови.

Особините

Купувачите избираат и