• Ново
OSALADI Фрижидер Мраз Scraper Замрзнувач Мраз Отстранување Лопата Пластични Defroster Рачни Рамен Лопата Кујнски Уреди (Бела)

OSALADI Фрижидер Мраз Scraper Замрзнувач Мраз Отстранување Лопата Пластични Defroster Рачни Рамен Лопата Кујнски

DEN 182.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ефикасно да ги отстраните шофершајбната снег мраз отстранување на дебел слој на мраз во замрзнувачот.Преносни и шофершајбната снег мраз отстранување практични рачни deicing рамен лопата за домашна кујна резерви.Со виси дупка рачка, мраз снег отстранување алатка е лесно да се обесени за складирање.Неговиот круг на работ дизајн мраз снег отстранување алатка може да се заштити вашиот рацете да не се повреди од мраз.И не прават тешко почеток на вас фрижидер.Издржливи platic, автомобил мраз scraper не е лесно да ' рѓа, безбедни и хигиенски.Пластични Defroster Мраз Лопата Фрижидер Мраз Scraper Замрзнувач Ice Removal Лопата Рачни Deicing Рамен Лопата Кујнски Уреди (Бела)Функција, Големина : За 12x5x0.3cm,4.72x1.97x0.12 инчи.- Боја : Бела.- Материјал : Пластика.Пакет Including1 x Мраз Лопата.

Особините

Купувачите избираат и