• Ново
Копачка Риболов Мами, 60/120/240pcs Мека Пластика Мамка за Saltwater/Слатководни, 10 Измешани Бои - 1.6/2.2/2.8 инчи

Копачка Риболов Мами, 60/120/240pcs Мека Пластика Мамка за Saltwater/Слатководни, 10 Измешани Бои - 1.6/2.2/2.8

DEN 299.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Она што Ќе Добиете : 60 КОМПЈУТЕРИ 2.8 во голем копачка риболов мами меша во 10 бои (црвена, зелена, светлечки, бела, жолта, сребро, злато, розова, кафе и портокал).Мека Копачка Мами : Изработени од квалитетни пластични, еластични и флексибилни за реални пливање акција, залак отпорни, растеглив и обновливи за борба против риба.Lifelike Риболов Мами : Ребрести делови на главата имитира вистински црв формата за да им помогне крие куки.Мек, флексибилен опашка создава живи движења во вода направи многу повеќе штрајкови.Сјајна ласерски sequins внатрешноста на мами високо привлекува риба.Saltwater / Слатководни Мами : Одлична за saltwater и слатководните риби како largemouth / smallmouth бас, сом, крап, перде, halibut, штука, muskie, пастрмка, lingcod, rockfish и сина fleck, итн.Употреба : Копачка риболов мами може да се користи со убодни глави и други убодни куки за леење и тоне.Обичните риболов куки работат како добро.

Особините

Купувачите избираат и