• Ново
Злато Совет Pin Nock Черупка - .246 Дијаметар, Сребро.

Злато Совет Pin Nock Черупка - .246 Дијаметар, Сребро.

DEN 460.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен во сад.Пакет висина : 1.016 cm.Пакет должина : 15.748 cm.Пакет ширина : 11.176 cm.Пакет тежина : 0.022 lbs.Три млади големина fiberglass стрелките на располагање на картичка, совршен за употреба со Златен Орел Храбри лакови.Доаѓа fletched со vanes и економија цел поени инсталиран.Пакет од 3.

Особините

Купувачите избираат и