• Ново
AGOOL Алуминиум Еден Барел Crimp Ракави Комплет Алуминиум Crimping Јамка Ракав Асортиман за Полнење за Челичното Јаже и Кабел Риболов Линија Цевка Конектори за Лидер Месте?

AGOOL Алуминиум Еден Барел Crimp Ракави Комплет Алуминиум Crimping Јамка Ракав Асортиман за Полнење за Челичното

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 mm) Комплет во за обновливи јасно кутија. √ 6 ГОЛЕМИНИ МЕША : 500pcs (2. √ ДИЗАЈН : Функција со овална една дупка.Лесен за пристап.Секоја големина на еден барел crimp ракави, ќе се стави во посебна пластична кеса, соодветно. √ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Алуминиум crimping јамка ракавите се лесни за употреба, без напор, едноставно заклучување на двата краја на водич жица со менгеме на назад, клешти или компресија tools.Материјал : Алуминиум.√ МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Еден Crimp Ракав се направени од високо-квалитет на алуминиум, не burrs, без остри рабови, нема да ја оштети линија.На убаво стокмено легура може да биде компресирана consistantly без пукање, отпорен на корозија и издржливи.Ракавите, кога правилно се применува, се способни за одржување на отценети кршење сила на кабелот за кои тие се применуваат.Различни големини може да ги исполни вашите различни потреби.Широко се користи : Компатибилен со слика виси жици, leashes, облека линии, од не 'рѓосувачки челик и други метални кабли, од не' рѓосувачки челик тешки виси жица. √ ШИРОКА ПРИМЕНА : Риболов Линија Цевка Конектори се одлични за употреба со било која големина monofilament и жица лидер или други лидер материјали за да се обезбеди цврста чекање, исто така погоден за куче leashes, облека линии или нешто друго што бараат силен кабел, може да ги исполни вашите различните потреби во секојдневниот живот.

Особините

Купувачите избираат и