• Ново
Mirsmo Електрични Жешко Тенџере 4L со Нерѓосувачки Челик Испаруваат Багажник, 3 Контрола на Температурата Мултифункционален Храна Steamer, 3.4-инчен Nonstick Електрични Skillet за

Mirsmo Електрични Жешко Тенџере 4L со Нерѓосувачки Челик Испаруваат Багажник, 3 Контрола на Температурата Мултифункционален

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Единствена форма со модерен стил додавање на луксузни за вашата кујна.Голем капацитет е совршен за справување со секојдневните готвење за целото семејство и способни да се држи 3 до 6 луѓе да имаат hotpot на обилен оброк.Брзо Греење На електрична skillet карактеристики кружен облик вградени греење на елемент и максимално висока моќност 1200 W, што го прави производот топлина побрзо и рамномерно и во споредба со заеднички половина-прстен топлинска цевка.Разноврсна Електрични Жешко Тенџере - Mirsmo електрични жешко тенџере е повеќе функционални, не само погоден за секојдневна семејството употреба, но, исто така, погодно за собирање со пријателите.Не-Стап Слој - Овој електричен шпорет има здрав и Еко-пријателски не-стап слој во споредба со конвенционалните садови. 4 L Просторен Капацитет - Овој електричен парен котел има ново надгради широк и длабок пан димензија (13. 3 нивоа на топлина прилагодување за да се задоволат потребите на голем број на рецепти, како фрај ориз, braise, бифтек, врие супа, испаруваат морски плодови, и shabu-shabu hotpot.Нерѓосувачки Челик Испаруваат Рек - електрични храна steamer доаѓа со отстранлив, премија храна-одделение од нерѓосувачки челик испаруваат рек значи дека оригиналниот вкус на пареа храна е добро сочувано.На електрична тава овозможува на храната лесно да се ослободи од готвење површини и високо намален напор за чистење.

Особините

Купувачите избираат и