• Ново
8 КОМПЈУТЕРИ Говорникот Кабел Конектор, Hi-end Банана да се Лопата Приклучок Адаптер Кабел Звучник Жица Десен Агол Лопата Вилушка и Обврзувачки Пост Конектор HiFi Злато

8 КОМПЈУТЕРИ Говорникот Кабел Конектор, Hi-end Банана да се Лопата Приклучок Адаптер Кабел Звучник Жица Десен

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 КОМПЈУТЕРИ Hi-end Бакар Банана да се Лопата Адаптер Приклучок.БОЈА : 24 K злато позлата.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен од високо-квалитет бакар, трајни, долг животен век.Корозија-отпор обезбедува безбедна се вклопува со јасност, природни sonic точноста, и да нема нарушување.ВИСОКА СТАБИЛНОСТ : Конектори обезбеди висока стабилност, високо-брзински lossless пренос; метални домување е носат-отпорни, анти-корозија, и солидна заштита.Поле НА ПРИМЕНА : Овие звучници конектори за кабелот за се убаво за било amp/звучници кои имаат завртка терминали.Работи со аудио компоненти како говорник, аудио/видео приемник, засилувач и така натаму.Пакетот Вклучува : 8 * Hi-end Бакар Банана да се Лопата Адаптер Приклучок.

Особините

Купувачите избираат и

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о�

DEN 7896.00

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52