• Ново
Колман Нерѓосувачки Челик Хаос Комплет

Колман Нерѓосувачки Челик Хаос Комплет

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од најквалитетни материјали.Кампување готвење материјали садови.Друг квалитет Колман производ.Готви и да уживаат само за било кој оброк на патеката со компактен Колман Нерѓосувачки Челик Хаос Комплет.Целата 6-парче сет nestles внатрешноста на акции тенџере.Преземат акции тенџере, освен и на дното се претвора во сос тавата и капакот се претвора во посебна тава со заклучување, меѓусебно се справи.Кога оброк е направено, уживам во тоа од се вклучени BPA-free сад и кригла.Кога ќе завршиш, да мие садови во мрежа натопи торба и пак сето тоа за следната авантура.

Особините

Купувачите избираат и