• Ново
Speedo Девојки Костим За Капење, Едно Парче Издржливост+ Flyback Солидна Младинската Екипа На Бои

Speedo Девојки Костим За Капење, Едно Парче Издржливост+ Flyback Солидна Младинската Екипа На Бои

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

50% Полиестер/50% PBT.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Инженерните од нашите ексклузивни, најдолго-трајни и најдобро продаваниот Издржливост+ ткаенина. 100% хлор отпорни ткаенини дизајниран да трае 20 пати повеќе од конвенционалните бански ткаенини.Четири-насочно водат технологија обезбедува на телото-hugging одговара, одлична форма задржување и мека удобност.Отпорен на доделување и bagging, имајќи бански фитинг понова подолго.Flyback стил карактеристики тенка, рационализација ремени со засилен се преклопуваат обврзувачки.

Особините

Купувачите избираат и