• Ново
Oyaface 24PC Големите Величини Комплет Уво Протега 00G-20mm Акрилик Коси Plug Тунели Пирсинг Колекции

Oyaface 24PC Големите Величини Комплет Уво Протега 00G-20mm Акрилик Коси Plug Тунели Пирсинг Колекции

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 24 Парчиња (12 Пара) : 12 Парчиња (6 Пара) на Големи Акрилик Tapers и 12 Парчиња (6 Пара) на Големи Акрилик Приклучоци со Двојно O-Прстени.ГОЛЕМИНИ : Tapers и Plugss (1 Пар на Секоја Големина) : 00 G (10мм), 1/2" (12mm), 9/16" (14mm), 5/8" (16mm), 11/16" (18mm), 13/16" (20mm).БОЈА : Јасно.МАТЕРИЈАЛ : Акрилик Обезбедува мирно и Удобно Површината, Додека Се Лесни.Совршен Избор за Оние кои Страдаат Од Алергиски Реакции да Метал.КВАЛИТЕТ : Високо Полиран Мазна Површина Акрилик е Многу Удобно и го Спречува Оштетување и Иритација на Вашиот Пирсинг, Совршен За Секојдневна Употреба.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Сите Oyaface Предмети Се Нови И не се Користи.Гарантирано Задоволство Како Ние Нудиме 90 Ден Парите Назад Гаранција.Транспарентно.Светат во Темница.Бела.Црна.Акрилик Tapers (1 Пар на секоја Големина) : 00 G (10мм), 1/2" (12mm), 9/16" (14mm), 5/8" (16mm), 11/16" (18mm), 13/16" (20mm)Акрилик Приклучоци (1 Пар на секоја Големина) : 00 G (10мм), 1/2" (12mm), 9/16" (14mm), 5/8" (16mm), 11/16" (18mm), 13/16" (20mm).Телото се протега стана вообичаена практика, особено во earlobes.Терминот "мерачи" често се однесува на големината на отворот и накит.Со цел да се задржи вашата проширува уво пирсинг чисти, мора да ги извршуваат рутински чистење на вашиот накит.Transparent Glow во Dark White Black.

Особините

Купувачите избираат и