• Ново
6 Парчиња Божиќ Дедо Панталони и Елф Чизми Бонбони Чанти Елф Нога Присутни Чанти Порибување Прекрасна Третираат Кеси Божиќ Добрите Торба за Момчиња и Девојки Божиќ

6 Парчиња Божиќ Дедо Панталони и Елф Чизми Бонбони Чанти Елф Нога Присутни Чанти Порибување Прекрасна Третираат

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет содржина : ќе добиете 6 парчиња парчиња на Божиќ бонбони чанти, со различни стилови и доволни количини за задоволување на вашите Божиќ потреби.Сигурен квалитет : Божиќ подарок торба е направен од филц, издржливи, еднократно, безбедно и удобно да се допре, со мерење капацитет, која може да биде исполнет со повеќето тривијални работи како партија услуги.Божиќ дизајн : овие Божиќ добрите кеси се главно класичен бои, дизајниран со Дедо Мраз елементи, така што тие се полни со Божиќ слатко атмосфера и идеален за Божиќ подароци за пакување и Новогодишни украси.Голема големина капацитет : Божиќ Дедо панталони третираат кеси мерка 23 x 21 cm/ 9 x 8.3 инчен, а на рака должина е 16 cm/ 6.3 инчи; Елф нога третираат кеси мерка 23 x 25 см/9 x 9.8 инчен, а на рака должина е 16 cm/ 6.3 инчи, голем капацитет за да се одржат повеќе бонбони и подароци за вас.Погодна за многу цели : овие Божиќ партија корист кеси може да се одржи чоколади, бонбони, вино, бисквити, scones, кадифен играчки и други мали подароци за момчиња и девојчиња; Тие, исто така може да се примени како Божиќ чорапи да бидат обесени на каминот, елка и на други места, лесно носат топло Божиќ атмосфера.

Особините

Купувачите избираат и