• Ново
Toasis Риболов Мека Пластика Намамат Бас Пастрмка Црв Мамки се Вртат Опашка Копачка Избрани Бои Пакет на 60pcs

Toasis Риболов Мека Пластика Намамат Бас Пастрмка Црв Мамки се Вртат Опашка Копачка Избрани Бои Пакет на 60pcs

DEN 237.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

60pcs/пакет, 5 бои, 12pcs секоја боја, бои биде испратена по случаен избор.Меки силиконски материјал.Должина : 2.76 во; тежина : 1/14oz.Се вртат опашка за внимание во вода, работи совршено со убодни главата куките или офсет куки.Одличен за фаќање на smallmouth бас, виножито пастрмка, Азија крап и многу други риби во слатководни и saltwater.Оваа Toasis мека копачка намамат е многу ефикасна мамка за фаќање smallmouth бас, виножито пастрмка, Азија крап и многу други риби во слатководни и saltwater.Мекото grubs работи совршено со убодни главата куките или офсет куки и може да се направи природни движења во вода.Оваа мамка беше стратешки дизајниран со масти опашка да се осигура дека тоа предизвикува вода пречки, кои заедно со неговата светла боја и други пливање акции, може да привлече внимание од сите околу рибата и вози за нив диви доволно за да залак.

Особините

Купувачите избираат и