• Ново
fo sa 10Pcs Завртка Допрете Extractor Сет, 3/4 Flute Скршена Глава Завртка Смена, Одземени Завртка Допрете Extractor Сет, Високо-Брзински Челик Extractor Допрете Вежба во Собата за Индуст

fo sa 10Pcs Завртка Допрете Extractor Сет, 3/4 Flute Скршена Глава Завртка Смена, Одземени Завртка Допрете Extractor

DEN 1238.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Високо-квалитетни Материјали и Долги Service Time】Направени на супериорен high speed челик, висока цврстина и анти-корозија,може да се користи за доста долг период.Мелничката каналите, мелење третман, цврстина, цврстина, добар помошник за кршење на чешми. 【Професионален Дизајн】Со секој допрете extractor посебно конструирани, го допрете extractor flute може да го дофати speedily, и може да го дофати скршени завртка чешми излезе лесно. 【Обезбедување на квалитет】Секој допрете extractor поминува низ ригорозни квалитет тестирање, издржливи во употреба.На плоштадот се справи со дизајн на опашката го прави полесно за пресврт.Тоа може да се користи за wrings и прилагодливи клучеви. 【Широк Применливост】Работи за отстранување на голиот, ' рѓосано, прекината, или corroded навртки и завртки.Погоден за индустриски завртка и гром отстранување и за секојдневниот дома поправка работа. 【Квалитетна Услуга】Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате во било кое време.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим и ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Особините

Купувачите избираат и