• Ново
CUPSHE Жените Едно Парче Костим за капење V Вратот Крстот Назад Боја Блок Плажа Бански Костуми за Капење

CUPSHE Жените Едно Парче Костим за капење V Вратот Крстот Назад Боја Блок Плажа Бански Костуми за Капење

DEN 694.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ткаенини : 80% Chinlon, 20% Spandex.Дизајн : Прилагодлив крстот назад ремени, Боја блок дизајн.За Купот Стил : Полица градник со поместена чаши.Облека За Нега На : Редовно Миење.Препорачувам со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.Не Собори Сува.Повод : Најдобар Одмор Подарок за Мајка, Сопруга, Пријателка или Жените, Што го сакаш.Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа & Базен, меден Месец, Крстарење.Достапни во XS, S, M, L, XL, XXL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18, XXL=20).Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината на Табелата за Специфични Мерки за да се Постигне Совршено се Вклопуваат.Боја Блок & V Вратот И Врати Крстот.

Особините

Купувачите избираат и