• Ново
GardenMate 25-Pack Водоотпорна XL Метал Растенијата Етикети, Висина 21, Етикета Област 3 1/2 x 1 1/4

GardenMate 25-Pack Водоотпорна XL Метал Растенијата Етикети, Висина 21, Етикета Област 3 1/2 x 1 1/4

DEN 838.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

25-Pack XL метал растенијата labels - Изработени од поцинкуван челик - Цинк име плоча - Издржливи и долготрајни.Вкупната висина 21" - Етикета област 3 1/2" x 1 1/4" (благо наведнати).Здрав два метри дизајн - Лесно да го вметнете во почвата и да се преселат околу градината.Водоотпорна означување со постојан маркер пенкало (не се вклучени).Премиум квалитет од Garden Mate.

Особините

Купувачите избираат и