• Ново
2ozs /Пакет 5mm Бела Сина Снегулка Меша Парчиња Материјали Polymer Мека Глина DIY Декорација за Смола Помине Уметност Лигите Комплет DIY Торта Десерт Симулација Храна Занает

2ozs /Пакет 5mm Бела Сина Снегулка Меша Парчиња Материјали Polymer Мека Глина DIY Декорација за Смола Помине

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.ДОБРА ОБРАЗОВНА АЛАТКА - Работи доста добра за развој на дете имагинација, креативност, прст флексибилност, и така натаму. 2.ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ - Погоден за уметнички занает проект и партија декорација, не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но, исто така, погодна за декорација на вашиот мобилен телефон, книги, media player каде што сакате да декоративни. 3.СОВРШЕН ЗА ЛИГИТЕ - Најдобри лигите материјали за лигите лепење и да го Направат лигите симпатична и убава.Тоа е забавен начин да комуницирате со деца, пријатели и семејството. 4.СИМПАТИЧНА Цветен ОБЛИК - Изработени од мек и флексибилен материјал со повеќе бои .И овој облик е целосно укината рачно, тоа не може да биде иста, може да има недостатоци, ве молиме да се разбере. 5.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - секој пакет се 2ozs/57gram Кои може да ги исполни вашите diffirent потреби и да се направи diffirent лигите или DIY уметност ноктите.удобен за носење и не се грижите за губење.

Особините

Купувачите избираат и