• Ново
4 НОВ Зрак Централна Вакуум Замена Ремени BM1393 - НОВИ

4 НОВ Зрак Централна Вакуум Замена Ремени BM1393 - НОВИ

DEN 126.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува четири (4) вакуум појаси.Правосмукалка ремени одговара Зрак BM & Rugmaster Модели.Овие појаси се рамни и се водат да се инсталира - не ребрести или cogged.Компатибилен со Зрак BM1393 правосмукалка.

Особините

Купувачите избираат и

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб�

DEN 414.96