• Ново
Мемориска Пена Lumbar Поддршка Назад Перница,Ергономски 3D Ventilative Мрежа Lumbar Поддршка Перница,Ортопедски Дизајн за Долниот дел на Грбот,Прилагодлив Ремени за Автомобил

Мемориска Пена Lumbar Поддршка Назад Перница,Ергономски 3D Ventilative Мрежа Lumbar Поддршка Перница,Ортопедски

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Имаат добра поза е многу важна. 【Големи Lumbar Поддршка Перница】20.На таквите мрежа покрива држи воздухот циркулира и да се спречи непријатност од акумулираната топлина,која е vacuumed пакет ,треба 1-2 дена за да стигнат до сликата за обликот 2 препорачуваме на клиентите отвори пакетот и нека перница емитуваше од околу 3 дена,мирисот ќе направи.【Дел на грбот и Одржување на Вашата Правилна положба на Телото】Ергономски Дизајниран Контура за да помогне да се обезбеди Назад Поддршка и Болка, Здрава ' Рбетниот Усогласување, да се Намали притисокот поени, подобрување на Циркулацијата на Крвта и Подобрување на Вашиот Држење на телото.Тоа доаѓа со торба можете да го носат во земе за авион патување. 【Машина-перат Дише Мрежа Покрива】Оваа мемориска пена назад перница има перат противалергиски,Дише мрежа покрива,со патент е пренослив и се перат.Назад игра голема улога во вашето здравје и благосостојба.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40