• Ново
Стакло Мерење Првенство, [Изолирани рачка, V Облик на Spout], 77L Висока Borosilicate Стакло Мерење на Првенство за Кујна или Ресторан, Лесно може Да се Прочитаат, 1000 ML (1 Литар, 4

Стакло Мерење Првенство, [Изолирани рачка, V Облик на Spout], 77L Висока Borosilicate Стакло Мерење на Првенство

DEN 414.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нејзината совршена алатка за да се готви за вашето семејство и забавни вашите пријатели.Модерен дизајн : ресторани, барови и партии.Двете возрасни и деца, може да се користи безбедно.Предупредување : мерење на првенство не може да се "суво согорување" и да се обезбеди дека мора да постои вода во чашата кога греење.) 3 различни мерни скали, вклучувајќи Првенство, ML, ОЗ.Не се безбедни во електромагнетни рерна.V облик на spout, Течности може да се фрлаат прав за лесно да дренажа.1000 ML [4 КУПОТ].Се применуваат за Гас шпорет, Микробранова печка, Електричен Керамички шпорет, Рерна и Фрижидер.Што може да се измери точно.Удобен изолирани се справи.

Особините

Купувачите избираат и

Силиконски Деца Првенство, Бебе Првенство за Мали Раце, Студија и Издржливи Отворено Првенство за Бебе Туш Подароци

Храна Одделение Деца Чаши : Немирисот на BPA, доведе & phthalates слободни чаши за години.Бебе Првенство 6oz : Кол

DEN 167.76