• Ново
198 Парче Париз Партија Садови, Украси и Снабдувањето со Балони и Ајфеловата Кула Копче Синџири за 16 Гости

198 Парче Париз Партија Садови, Украси и Снабдувањето со Балони и Ајфеловата Кула Копче Синџири за 16 Гости

DEN 306.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - Служи 16 со сè што може да се стави во кутија.Ова вклучува 20 балони за таа партија атмосфера.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ И РАСПОЛОЖЛИВИОТ - Нашите производи се направени од еколошки и лесно за еднократна употреба хартија што го прави исчисти лесно.Ние обезбеди за да го користите најбезбедните материјали, за да се задржи и на животната средина, здрава и безбедна.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : Нашиот дизајн го прави вашето лице да изгледа дури и подобро со атрактивна Париз тема дизајн????.ЦВРСТАТА : Ние ги користиме квалитетна хартија за дополнителна сила и набитост.Нашите табела покрие, исто така, е направена со подебели и повеќе квалитетни материјали.ПОДАРОЦИ - Овој пакет доаѓа со 16 Ајфеловата Кула Keychains како подароци за секој гостин.

Особините

Купувачите избираат и

Деца Божиќ Маса Боење и Активност Партијата Снабдување Пакет за 8 Гости: Пакетот Вклучува Плочи, Салфети, Налепници,

Децата' Боење и Активност Божиќ Tablecloth Пакет : 1 Труд Табела Маска, 1 Кутија на Боички, Налепници, Плочи & Са�

DEN 454.80