• Ново
Кварц DIY Ѕиден Часовник Движење Механизми Батеријата Напојува DIY Поправка Делови Замена со 4 Поставува Рацете,3/10 Инчен Максимална Dial Дебелина,29/32 Инчен Вкупната Дол

Кварц DIY Ѕиден Часовник Движење Механизми Батеријата Напојува DIY Поправка Делови Замена со 4 Поставува Рацете,3/10

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Долго вретено кварц часовник замена движење делови со метална кука,Добро за поправка, замена или правење на часовникот.Пакет содржина : 1 часовник движење со 1 кука,2 Час раце,2 Минута раце и некои хардвер монтажа, доаѓа со специјално дизајнирани кутија и инструкции.DIY часовник материјали : комплетна часовник движење комплет е погодна за репарација или правење на часовникот, да послужи како добра замена за големи и дебели часовник рамки.Параметар : "јас" Окно,се вози долго часовник раце (10 mm до 450 mm); Вкупната должина на вратило е 23 мм (29/32 инчен), конец должина е 12 мм (15/32 инчен).Висок вртежен момент "јас" Окно Часовник Движење : погоден за 4 - 8 mm (5/ 32 - 5/16 инчи) дебелина на часовникот панел.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о

DEN 7896.00

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат

DEN 815.76