• Ново
Tervis Тројно Ѕидови Државниот Универзитет на Флорида FSU Seminoles Изолирани Гимнастик Првенство Држи Пијалаци Ладни & Топла, 20oz - не ' Рѓосувачки Челик, Традиција

Tervis Тројно Ѕидови Државниот Универзитет на Флорида FSU Seminoles Изолирани Гимнастик Првенство Држи Пијалаци

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Печатени со еко-пријателски растителна основа мастила или во прав обложени со BPA-free материјал директно од нерѓосувачки површината.Tumblers вклучуваат BPA-free, течење отпорни, лесна-за-чистење и лесно да се затвори капакот.Тројно изолација ја намалува кондензацијата и го задржува вашата пијат топла за до 8 часа или ладно, за период до 24 часа (се користи внимателно со топли течности).За најдобри резултати, рака мие со сапун, вода и нула бесплатно сунѓер.Нерѓосувачки челик tumblers и шишиња функција ограничен 5-годишна гаранција, се Направени во Кина и печатени во Венеција, FL.Големина : 20 мл од не ' Рѓосувачки Челик.

Особините

Купувачите избираат и