• Ново
TURNER SPORTS Отава Сенатори 2022 12X12 Тим на Ѕидниот Календар (22998011950)

TURNER SPORTS Отава Сенатори 2022 12X12 Тим на Ѕидниот Календар (22998011950)

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полна боја, superstar акција фотографии.Вклучува интересни тим и играчот факти.Бонус страница кој септември - декември 2021. Големина : 12"w x 24"h (отвори).Овој ѕид календар е, мора да се има за секој умираат-тешко Отава Сенатори фан!Направени за страсни хокеј фанови, Отава Сенатори Ѕидниот Календар вклучува постер-големина акција снимки на вашите омилени играчи од тимот во зашеметување, колор фотографии!Секој месец, исто така, вклучува професионален спортист bios-от и визуелно привлечен графика кој тим бои и логоа.Направени со исклучителен квалитет, на 12x12 календар, исто така, вклучува бонус страници кои функција Септември. - Декември. 2021 и минатото на Стенли Купот на Конечните резултати! 12-месечен формат (јануари - декември 2022).Димензии : 12"w x 24"h (отвори).Полна боја, superstar акција фотографии.Вклучува професионален спортист bios-от.Бонус страница кој септември - декември 2021.

Особините

Купувачите избираат и

Селски Постојана Роденден, Годишнина, Посебен Настан Потсетник за Календарот Книга Списанието за Важни Семејството

Имајте специјални настани врвот на умот; Рекорд родендени, годишнини и други важни или посебни годишни �

DEN 383.76