• Ново
Dickies Мажите 15 Инчен Inseam Работа Кратко со Мулти Употреба Џеб

Dickies Мажите 15 Инчен Inseam Работа Кратко со Мулти Употреба Џеб

DEN 594.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите workwear производи имаат посебни дизајни со внимание на деталите на секој облека, вклучувајќи ги и лесно се грижи навремено отпорни ткаенини, пространа џебови & здрав патентите & копчиња.КВАЛИТЕТ и УДОБНОСТ : Нашата шорцеви се направени со квалитет, удобност & вредност на ум.Бидат опфатени и удобно во Dickies' Лабава Одговара Мулти-Користете Џеб Работа Краток кој има 15" inseam—hemmed да се погоди под колената.ЗДРАВ ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Оваа лабава-одговара кратко е дизајниран со slenderizing рамен терен, екстра мулти-користете џеб на десната нога, коса страна џебови & велт задниот џеб за непречено contoured изглед, плус постојан нога браздата & zip летаат со копче затворање.Dickies' полиестер/памук комбинација е и навремено и отпорни на дамки, па ќе остане во потрага професионални.Машина За Миење.КЛАСИЧЕН WORKWEAR : Ова удобно кратки спортски екстра-долго 15" inseam hemmed да се погоди под коленото.Копче затворање.Тоа е се направени од издржлив поли-памук twill што е отпорен на брчки & spills и карактеристики на нашиот потпис тунелот појас циклуси и 2-парче корселе да се спречи тркалање.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Полиестер, 35% Памук.Ние направи фармерки, outerwear, училиште & работа униформи, спортски маици, детска облека, капи, чорапи, долна облека, ракавици, ракавици, ремени, eyewear, ранци, торби & многу повеќе.ДОВЕРЛИВ ИМЕ : светските водечки перформанси workwear бренд, Dickies е производство на квалитет workwear & облека од 1922 година.

Особините

Купувачите избираат и

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 647.76

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 1056.00

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 647.76

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој

DEN 647.76

BALEAF Мажите Планински Велосипед Шорцеви 3D Поместена Велосипед возење Велосипед возење Велосипед Шорцеви Лабава-одговара

92% Полиестер, 8% Elastane ✬ЗАБЕЛЕШКА : Овој планински велосипед шорцеви е лабавафитинг, се препорачува голем�

DEN 647.76