• Ново
Bissell Вакуум Стил 7, 9 , 10, 12, 14 Појаси

Bissell Вакуум Стил 7, 9 , 10, 12, 14 Појаси

DEN 126.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет од (2) замена бренд Bissell Стил 7,9,10,12,14,16 појаси.Го заменува Bissell дел броеви : 32074, 3031120 и 3031123. Замена на секои 3 до 6 месеци за да се обезбеди оптимални перформанси.Bissell вакуум ремени, 2 пакет стил 7,9,10, 12, 14.

Особините

Купувачите избираат и