• Ново
Класичен Додатоци Ravenna водоотпорен 23 x 20 x 4 Инчен Патио Назад Перница, Печурки

Класичен Додатоци Ravenna водоотпорен 23 x 20 x 4 Инчен Патио Назад Перница, Печурки

DEN 1173.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на пени обезбеди само точниот износ на се даде за една фирма, но удобно површина.Додадете удобноста на вашиот отворено мебел со Ravenna патио перница колекција од Класичен Додатоци.Понудени во 6 богати бои и 16 големини, со цел да се застане на тестот на времето и ги собере различни вкусови.ИЗДРЖЛИВИ ОТВОРЕНО ПЕРНИЦА : Перница мерки 23"W x 20"H x 4"Дебела. 3-ОБЛОЖЕНИ ПЕРНИЦА ПЕНА : Пена е дизајниран за удобност и поддршка, со надворешните слоеви на open-cell пена придружена со висока густина core дека е еластични, но се согласува да вашиот облик.Класичен Додатоци не е поврзано или се поврзани со овие видови или нивни производи во било кој начин.Кога ќе купите Класичен Додатоци патио перница не се само добивање на перница, вие сте исто така купување трајни утеха и мир на умот.План започнува на датумот на купувањето.ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ПАТЕНТИТЕ : Патентите заклучување за да се задржи цврста затворање и направи кутии перница полесно.

Особините

Купувачите избираат и

Инвалидска количка Ќебе, Дебели Кашмир Поставата Водоотпорен Не се Лизга Машина Перат Количка Атмосфера Покрие

Заврши со заден панел за дополнителна топлина и удобност.Погодна за речиси сите рачни колички.Материја�

DEN 2781.12