• Ново
Tikusan Јапонски Tempura Хартија, Нафта Апсорбирање на Готвење Хартија, 8.6 × 7.8 инчен, 100 Листови, кои се Направени во Јапонија

Tikusan Јапонски Tempura Хартија, Нафта Апсорбирање на Готвење Хартија, 8.6 × 7.8 инчен, 100 Листови, кои се

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 8.6" × 7.8"(21.8 cm × 19.7 cm), 100 Sheets.Јапонски Tempura Хартија,Нафта-Апсорбирање На Готвење Хартија.Направен во Јапонија.Материјал : 100% Целулоза.Изработен од специјално изработената хартија што ја апсорбира нафта многу добро.Јапонски Tempura Хартија, Нафта-Апсорбирање на Готвење Хартија (Мали(Дебела)),8.6" × 7.8"(21.8 cm × 19.7 cm), 100 Sheets.

Особините

Купувачите избираат и

Еднорог Роденден Материјали Украси за Девојки Садови Најдобра Вредност Еднорог Партија Украси Собата за Создавање

Симпатична и незаборавен роденден : Симпатична еднорог садови ќе додадете повеќе забава за малата прин�

DEN 551.76

Ориз шпорет/комерцијални голем капацитет не-стап шпорет хотел ресторан кантина градилиштето крупните ориз шпорет

★ Материјал : црна кристал лагер, firewood ориз, 5слој композитни умрефрлија саќе нестап лагер ★Со steamer, може

DEN 663.12

Ориз шпорет/комерцијални голем капацитет не-стап шпорет хотел ресторан кантина градилиштето крупните ориз шпорет

★ Материјал : црна кристал лагер, firewood ориз, 5слој композитни умрефрлија саќе нестап лагер ★Со steamer, може

DEN 663.12