• Ново
AGOOL Риболов Жица Еден Барел Crimp Ракави - 300pcs Црна Оксидира Бакар Crimp Ракави Риболов Челичното Јаже Клипови Цевка Линија Конектор Лидер Местење Справи 9 Големина

AGOOL Риболов Жица Еден Барел Crimp Ракави - 300pcs Црна Оксидира Бакар Crimp Ракави Риболов Челичното Јаже

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【АНТИ-КОРОЗИЈА】Направени од бакар со црна nickle заврши, отпорен на корозија и во saltwater и слатководни. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】Висока цврстина, отпорен на корозија.Бакар цевки е annealed, за да се спречи пукаат. 【МАЗНА ПОВРШИНА】Брус-слободна и ултра мазна површина се даде на риболов линија максимална заштита, што нема да го оштети вашиот линија. 【ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ】9 различни големини за избор.Доволно во квантитет, добар во квалитетот.Погоден за креативни риболов линија во собата дизајн според различни риболов ситуација. 【АПЛИКАЦИЈА】добар придружник со други риболов алатки, ракави, можат да бидат опремени на жица, monofilament, и други различни линии, риболов монистра(за продаваат во нашата продавница) или местење на вашиот сопствен мами.Направен од бакар и од нерѓосувачки челик со црна nickle заврши, отпорен на корозија и во saltwater и freshwater Burr-слободни и ултра мазна површина се даде на риболов линија максимална заштита, што нема да го оштети вашиот line A добар придружник со други риболов алатки, ракави, можат да бидат опремени на жица, monofilament, и други различни линии, риболов монистра(за продаваат во нашата продавница) или местење на вашиот сопствен мами.

Особините

Купувачите избираат и