• Ново
Wrangler Мажите Каубој Намали Тенок Одговара Жан

Wrangler Мажите Каубој Намали Тенок Одговара Жан

DEN 488.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени за автентични каубојци и носени од страна на светски шампиони, ова каубојски намали жан е испробаните и вистински класик.Не-хлор кајгана, кога е потребно.Ова каубојски намали жан е изградена со автентична пет џеб стил : (1) види џеб, (2) пред лажичка џебови, (3) back patch џебови.Така одат напред, бидете смели.Собори сува ниска.УДОБНО НОСЕЊЕ.Се удобно во своите фармерки.Како Официјална Pro Rodeo Конкуренција жан, ова западен тексас од суштинско значење ќе остане со вас за годините што доаѓаат, и тврди дека безвременски каубој стил.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ.Заврши со бакар заковки за додаде долготрајна издржливост.Дизајниран со функционална одговара на ум, овие фармерки се направени за да се оџакот над вашиот омилен пар на чевли.

Особините

Купувачите избираат и