• Ново
Замена Рамен Појаси со цел Да се Вклопи Riccar Исправена правосмукалки Заменува A20-R2 A20R2, 5 Рамни Појаси

Замена Рамен Појаси со цел Да се Вклопи Riccar Исправена правосмукалки Заменува A20-R2 A20R2, 5 Рамни Појаси

DEN 238.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 Рамни Појаси.Се вклопува многу Riccar Исправена vacuums.Го заменува Дел #A20-R2 A20 R2. 5 Рамни Појаси се вклопува Riccar Исправена правосмукалки Заменува A20-R2 A20 R2 .Го заменува Riccar појас A20 R2 рамен појас, се вклопува во 2000 година, 4000 и 8000 Серија исправена vacuums користење на рамен појас.Исто така, ќе се собере многу Едноставност исправена vacuums. (Нема да се вклопи во Riccar supralite или Едноставност Слобода).

Особините

Купувачите избираат и