• Ново
Стерео Звучник Скара Ткаенина Ткаенина Темно Сива 36x60 се Протега

Стерео Звучник Скара Ткаенина Ткаенина Темно Сива 36x60 се Протега

DEN 244.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОВОРНИКОТ СКАРА КРПА 60" X 36".ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ.ВИСОК КВАЛИТЕТ. 16.66 КВАДРАТНИ МЕТРИ ПЛАТНО.Темно Сива Боја.Ткаенина е мрежа тип на материјал за да се овозможи звукот да помине преку материјал.Популарни во Дом и Автомобил Аудио.Ова е за Темно Сива говорникот крпа.Ако ви треба Светло Сива, ве молиме цел тој производ.

Особините

Купувачите избираат и