• Ново
Едноставен Модерен NCAA 12oz Кафе Кригла Изолирани Патување Нерѓосувачки Челик Скаут

Едноставен Модерен NCAA 12oz Кафе Кригла Изолирани Патување Нерѓосувачки Челик Скаут

DEN 331.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Рака Мие Само.Официјално Лиценцирани Колегиум : Прикажи ги исклучите вашите Алабама Crimson Tide тим гордост со официјално лиценцирани кафе кригла.Вакуум Изолирани : Ова патување кригла е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите омилени пијалоци на својата идеална температура за неколку часа.Leakproof Флип Капак : Нашето внатрешно навој и изолирани флип капак е течење доказ, што го прави ова првенство одлична за вашиот омилен пијалок дома или во движење.Се справи со Предност : На Извиднички Кафе Кригла е уникатен, бидејќи можете да одлучите дали сакате десно или лево раце кригла врз основа на каде ќе почнат извртување на капакот на.Ние Постоиме за да ги Даде Великодушно : Едноставен Модерен е изграден на служат вие, нудат извонредна вредност, и давање на повеќе од 10% од добивката.Сите производи се покриени со ограничена доживотна гаранција.Едноставен Модерен Скаут Патување Кригла е направен од двојно ѕидови, вакуум изолирани 18/10 нерѓосувачки челик.Тоа доаѓа со течење доказ флип капак.Задржи вашето кафе топла, за неколку часа.

Особините

Купувачите избираат и