• Ново
Јуни 2021! Кино Lightbox, 200 Букви, Броеви, Emoji е, New Custom Emoji е да се Направи Вашата Уникатна Кутија. A4 Големи Одбор Знак-Боја се Менува LED, да Креирате Ваши Сопствени Пораки-w/USB

Јуни 2021! Кино Lightbox, 200 Букви, Броеви, Emoji е, New Custom Emoji е да се Направи Вашата Уникатна Кутија.

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Декоративни батеријата напојува LED светло до кутија w/ 200 букви, броеви, симболи & emoji е, вклучува обичај emoji е ексклузивно за нашата кутија. ????Оваа светлина до кутија вклучува : Еден слободен комбинација светне кутија, 200 Црни Букви и Emojis, Броеви & Симболи, Вклучувајќи и Дополнителни Сопствени Emoji е да се Направи Вашиот Кутија Релевантни целата Година.Еден USB конекторот.Можете да ја промените пораки толку често колку што ви се допаѓа, едноставно со лизгање на букви/бројки/emojis.Моќ извира покриени од еден ден.Тоа е креативен и ќе донесе повеќе релевантни дијалог во текот на календарска година. ????Направени за да го прилагодите и да креирате ваши сопствени пораки. ????Нашите деликатес светне кутија има вистински cinematic се чувствуваат, и тоа ќе биде прекрасен подарок за вашите деца, семејство, пријатели и канцелариски работници.Совршен за Давање на Подарок, Родендени, Тинејџерски Соби, Потсетници, Менија, Коктел Забави, Празници, Божик, Пораки, Цитати, Празник Собири, Прослави, Љубов Белешки, Годишнини, Филм Ноќ, Игра Ден, Семејство, Забава, Декоративни Знак.Нашата уникатна кутија ќе се овозможи да се направи повеќе персонализирани пораки за повеќе наврати, празници & посебни интереси.

Особините

Купувачите избираат и