• Ново
Goture Needlefish Мека Мами, Доведе Главата Jigs со однапред Лажираните Ултра-Остри Реални Swimbait за Пастрмка Штука Перде Saltwater/Слатководни Риболовни

Goture Needlefish Мека Мами, Доведе Главата Jigs со однапред Лажираните Ултра-Остри Реални Swimbait за Пастрмка

DEN 429.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

//Замена структура// Со светлосен мека опашка, Претходно наместени две-точки на фиксни собранието, лесно да го замени на мека опашка.Целокупната needlefish (needlefish) форма, на низок воздушен отпор, со голем дострел проекција перформанси;.Додадено двојно-линија дупка дизајн, погоден за различни сценарија (униформа брзина take-up + дното скок работа), на дното е анти-судир и анти-виси,.Со светлосен мека опашка;.Светла боја, добро светло рефлексија, добра риба привлекување ефект;. //Bionic главата дизајн// Убодни глави реални Needlefish главата дизајн со 13 D скала модел заврши и holographic очи имитирање на изгледот на бегаат baitfish во вода.Претходно два-точка фиксна собранието е погодно да го замени мека опашка;.Олимписки златен три куки, остри и тешки, пластични ракав дизајн, да ги задржи одреден агол, ефектот на stabfish е подобро;.постигнат совршен биланс и акција.Зголемена опашка дизајн го прави турбуленции ефект подобро кога се меша;. //Кука дизајн// Остри и тешки Тројно Кука, Тешки епоксидна боја, премиум 13 X силна никел позлатен куки.

Особините

Купувачите избираат и