• Ново
BeyJoy Тешки Отворено Опстанок Тактички Gear Тактички Лента Со Алатки Опрема Поставување,Кампување Пешачење Градина -Манган Челик Воена Виткање Инженер Лопата Секира

BeyJoy Тешки Отворено Опстанок Тактички Gear Тактички Лента Со Алатки Опрема Поставување,Кампување Пешачење

DEN 1452.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Помошни алатки : Скршен прозорец безбедност чекан,свирче, кремен, мултифункционален нож, пилинг, хексагонална клуч, шише настроената, јадење нож и вилушка, светлечки прстен, компас.By промена на обликот, може да се користи за ископ на почвата, hoe, кука, сечење, мраз дупчење, планинарење, самоодбрана, pathfinding, предупредување и други цели.Прозрачна прстени треба да биде во силна светлина по нормален luminescence, може да се задржи 4 ~ 8 часа.Предупредување : Овој производ е опасно, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Главните алатки : Лопата, секира, pickaxe, мулти-функционални силна светлина ламба, се само-одбрана stick.Ако ви треба да ја полните силна светлина директно, ве молиме да користите литиум батерија, наместо на сува батеријата.Применливи сценарија:Дизајнирани и произведени со спорт и отворено ентузијаст во умот : Off-возење, Кампување, Планинарење, 4-Wheeling, SUVing, Backpacking, Риболов, Катастрофи, Expeditionists, RV Кампување, Кадети, Извидници, љубители на планинарењето, Camper, Ловец, Рибар, Градинар, Survivalist, Златен Копач, возач на Камион, Мотоциклист.Ако имате било какви прашања и сугестии, ве молиме контактирајте го нашиот грб канцеларија услуги на клиентите, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Особините

Купувачите избираат и

Воена Виткање Кампување Лопата, Висока Јаглероден Челик Опстанок Лопата Entrenching Алатка се Справи со Сметководствената

✔ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Златен Оклоп количка за опстанок лопата е направен од ВисокоЈаглероден Челик, ко

DEN 383.76