• Ново
Сега Покажува Празно Знак Банер Партија Додаток (1 број) (1/Pkg)

Сега Покажува Празно Знак Банер Партија Додаток (1 број) (1/Pkg)

DEN 158.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува 1 знак банер во пакет.Мерки 21 инчи височина од 5 метри широк.Направи на сите-времето пластика - може да се користи во затворени простории или на отворено.Има метална grommet во секој агол за бесење.Празно место за персонализација - користете Sharpie фломастер за пишување врз неа.Голем банер за награди ноќ партија!.Стил : 1 парче На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Особините

Купувачите избираат и