• Ново
Тешко-1 Мазга Лента со Оглавник 10ft Доведе Turq N/A

Тешко-1 Мазга Лента со Оглавник 10ft Доведе Turq N/A

DEN 1222.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тежок 1. Оглавник и Олово.Плетенка Мазга Лента. 50 9610. Тешко 1 Halter и Lead Braided Мазга Tape50-9610 лесен уште трајни јаже оглавник одлична за секојдневна употреба.Мека позлатен широк нос и плетенка образите и круната.Заврши со 10ft води.

Особините

Купувачите избираат и