• Ново
BodyJ4You 24PC Големите Величини Комплет се Протега 00G-20mm Multicolor Акрилик Tapers Челик Приклучоци Тунели Сет

BodyJ4You 24PC Големите Величини Комплет се Протега 00G-20mm Multicolor Акрилик Tapers Челик Приклучоци Тунели

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КВАЛИТЕТ : Високо Полиран се Изедначи Површината е Многу Удобно и го Спречува Оштетување и Иритација на Вашиот Пирсинг, Совршен За Секојдневна Употреба.Акрилик, Обезбедува Непречено и Удобно Површината, Додека Се Лесни.ГОЛЕМИНИ : Tapers и Приклучоци (1 Пар на Секоја Големина) : 00 G (10мм), 1/2" (12mm), 9/16" (14mm), 5/8" (16mm), 11/16" (18mm), 13/16" (20mm).ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 24 Парчиња (12 Пара) : 12 Парчиња (6 Пара) на Големи Акрилик Tapers и 12 Парчиња (6 Пара) на Големи Хируршки Челик Тунели со Гума Двојно O-Прстени.Акрилик, Обезбедува Непречено и Удобно Површината, Додека Се Лесни.БОЈА : Црна и Црна.ГОЛЕМИНИ : Tapers и Приклучоци (1 Пар на Секоја Големина) : 00 G (10мм), 1/2" (12mm), 9/16" (14mm), 5/8" (16mm), 11/16" (18mm), 13/16" (20mm).Акрилик, Обезбедува Непречено и Удобно Површината, Додека Се Лесни.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 24 Парчиња (12 Пара) : 12 Парчиња (6 Пара) на Големи Акрилик Tapers и 12 Парчиња (6 Пара) на Големи Хируршки Челик Тунели со Гума Двојно O-Прстени.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Сите Body J4 You Предмети Се Нови И не се Користи.

Особините

Купувачите избираат и