• Ново
TVOOD Куче Измет Кеси(420 Count), Biodegradable Измет Кеси за Кучиња, Течење Доказ, Еко-Пријателски Куче Отстранување на Отпадот Кеси Рефил Ролни со 2 Слободни Фармацевт (Миризлив

TVOOD Куче Измет Кеси(420 Count), Biodegradable Измет Кеси за Кучиња, Течење Доказ, Еко-Пријателски Куче Отстранување

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучени два обновливи точење со carabiner-стил клип, лесно да се закачите на диспензерот за да поводник безбедно.Лесно да ги собереш или отстрани милениче измет и течење-доказ куче отпад кеси гарантираме за да се задржи вашите раце безбедно. ????【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 На biodegradable куче измет торба refills е со добра цврстина и breakpoint дизајн.висок-квалитет plantstarch. ????【ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ】 кучето отпад кеси се од висок квалитет.Лесно да се откине.Кесите се degradable и се еколошки.Материјалот ќе се деградира на крајот на својот корисен живот, во присуство на кислород многу побрзо отколку обичните пластични. ????【Совршен Течење-Доказ】 9 x13 инчи отпад кеси за измет се целосно течење-доказ, не мора да се грижите за овие секрети навлегува во вашите раце.1 дневно) со нашите високо-квалитетни домашни миленичиња измет кеси.Едноставно кажано, нашиот измет кеси се направи добро за вас, за вашите миленичиња, и планетата земја!.Покрај тоа, ние ги користиме рециклирани материјали во нашата пакување и се тркалаат јадра бидејќи на детали прашање.Куче отпад кеси biodegradable е дебела доволно за да се одржи повеќе измет и да ги задржи вашите раце се чисти, кои можат да ви помогнат повеќе не падне во срам или лошо расположение по магнети.Ќе добиете пакет на 21 рефил ролни се состои од 20 парчиња секој да го задржи ви се случува, за период до 5 месеци. ✅【Главен Материјал】 ќе се ФОКУСИРА НА КВАЛИТЕТОТ, нашата biodegradable куче измет торба е направена од еколошки материјал, кој е biodegradable па како да ви помогне да се заштитат животната средина - Природно се деградира во период од 12 до 18 месеци.

Особините

Купувачите избираат и

Куче Измет Торба Исчисти Рефил Ролни Милениче Фармацевт Торба Отпад Кеси за Отпадоци Превозникот Носителот Фармацевт

1.Економска за секојдневна употреба, лесно отворање и ги собереш 2.Овој пренослив фармацевт може правилн

DEN 652.80

Вакуум Филтер Кеса за Продавница-Vac 10-14 Галон Типот F и Тип I, Сува Влажни Расположливиот Колекција за правосмукалки,

【Компатибилен Модел】 : Магазин Vac 10 до 14 Литри Влажна и Сува Правосмукалка, Genie влажни / сува vacs, Типот F & I

DEN 719.76