• Ново
TOPMELON Секси Жените Bustiers & Корсети долна Облека Поставите Boned Overbust Корсет Врвот Жартиера Појас Подарок за Неа

TOPMELON Секси Жените Bustiers & Корсети долна Облека Поставите Boned Overbust Корсет Врвот Жартиера Појас Подарок

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се создаде hourglass фигура и промовира брзо пост-обновување на бременоста.95% Полиестер, 5% Spandex.Било кој пар на вашиот друг бедрото издигнувања чорапи ќе работи добро.Секси bustier долна облека за жени со жартиера ремени има добра компресија, 360-степен фирма контрола на стомакот и половината, да се намали вашиот половината до 1 3 инчи веднаш.Ова корсет врвот спроведен со коски за тело поддршка, прилагодлив ремени, на задната има градник куќишта со различна големина куки и око затворање да се прилагоди на биста големина, како и, веднаш да се направи вашиот половината се погледне 1-3 инчи помал, покажува вашите прекрасни облини повеќе секси и шармираше;.Совршен за партија, Викторија корсет, јубилеј, свадба(бела bustier), birthday (роденден), вечера, Steampunk ноќта на Вештерките костим, Црн петок, вечер коктел, будоар облека, Ренесансата корсет врвот; Врвот подароци за жени, ќе се изненади неа, денот на вљубените подароци за него / дечко, роденденски подароци за жените.Ткаенини : Секси bustier собата е направен од високо-квалитет полиестер, пакет 1 корсет врвот, 1 x G string, 4 x жартиера ремени.Многу издржливи и лесно да се носат за секојдневниот живот;.Детали : Различни долна облека корсет за жените се постигнува детали вклучени видливи чипка дизајн го прави повеќе атрактивни, непослушен радосна лак декорација се чувствува шармантна, и везени дизајниран во мода и шик.

Особините

Купувачите избираат и