• Ново
SuperATV Тешки Отпорен на Гребење Целосна Шофершајбната за + Kawasaki Teryx 800 / Teryx 4 800 | 1/4 Дебела Поликарбонат 250 Пати Посилно Од Стакло | Лесно се Инсталира | САД Направен!

SuperATV Тешки Отпорен на Гребење Целосна Шофершајбната за + Kawasaki Teryx 800 / Teryx 4 800 | 1/4 Дебела

DEN 448.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Без разлика на тоа каков вид на возење ќе направите или што и остатоци хитови вашиот шофершајбната, тоа нема да се скрши. ????【Речиси Неуништив Материјал】Оваа 2016 Година Teryx Шофершајбната е Направен од 1/4 инчи дебела Отпорно на Гребење Поликарбонат дека е загрози отпорни и наменета за off-возење 250 пати посилно од стакло ние поле-ги тестираме нашите производи на 600+ хектари на премиерот јава земјиште да се осигурате дека имате најдобар квалитет Kawasaki Tyrex Додатоци .Ќе добиете вклопуваат што треба и благодарение на целосна должина печат, ќе се задржи на воздухот, прашина, и дожд надвор од вашиот кабината.✔️【 Се вклопува】2016+ Kawasaki Teryx 800 2016+ Kawasaki Teryx4 800 Може да се користи со повеќето меки или тврди блузи.Ние го прават нашите ветробрани со тешко обложени, отпорен на гребење поликарбонат.Цел вашиот 800 Kawasaki Шофершајбната Денес!.Поликарбонат е 250 пати посилно од стакло, така што е речиси неуништив. 【Совршено се Вклопуваат】Нашите Kawasaki Teryx Шофершајбната е намалување токму тука, во Медисон, Индијана и одговара на контурите на вашата машина совршено.Може да се користи со повеќето меки или тврди блузи.Kawasaki Teryx 800 : 2016+.

Особините

Купувачите избираат и