• Ново
5pcs Breadboard Енергија Дистрибуција Одбор

5pcs Breadboard Енергија Дистрибуција Одбор

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Енергија Дистрибуција На Одборот За Breadboards.Се вклопува во стандардната големина breadboards со енергија шини.Растојанието помеѓу +/- Шини : 2.54 mm (0.1").Растојанието Меѓу спротивниот + (postitive) шини и спротивното - (негативни) шини : 45.72 mm.Мерка Breadboard да се Обезбеди Одговара.Енергија Дистрибуција На Одборот За Breadboards.Се вклопува во стандардната големина breadboards со енергија шини.Мерења : Растојанието помеѓу +/- Шини : 2.54 mm (0.1") Растојанието Меѓу спротивниот + (postitive) шини и спротивното - (негативни) шини : 45.72 mm Мерка Breadboard да се Обезбеди Одговара Пред да Купите.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о�

DEN 7896.00