• Ново
Јога Рака со Циклуси, Вратата Флексибилност &Протега Нога Рака, Танц Гимнастика Обука, за Балет или за Било кој Спорт, Совршен Дом Опрема

Јога Рака со Циклуси, Вратата Флексибилност &Протега Нога Рака, Танц Гимнастика Обука, за Балет или за Било

DEN 969.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е вашата основна алатка за да помогне да се тркалаат подалеку оние длабоки мускулни јазли во топката на ногата, возен далеку дека болката па може да оди потешко - твоите нозе ќе се чувствувате како лесни како пердув!.Нашите јога рака е основна алатка за почетници како и повеќе искусни практичари и Јогиите, начин да се подобри вашата флексибилност и целокупната фитнес ниво.Донеси вашиот обука на следното ниво со користење на нашиот бенд.Меки, Удобни и многу безбедна Вратата Прилог, елиминирање на штета на вашата врата од метални делови.Погоден за домашна употреба, се што ви треба за обука е вратата!Ова нога носила е одлична за Пилатес, салата рутини, истегнување, отворено вежби, рехабилитација и физикална терапија, како и.Се водат бенд со мека & многу безбедна вратата прилог, е специјално развиен од страна на професионалци како опрема за Танц, Балет и Гимнастика вежба.Супер силен webbing мека и издржливи,Помалку од 5 унци.Со Бесплатна Мускулите Топката Внатре.Масажа топки стимулира акупресурата поени во вашите раце,нозете и телото, зголемување на циркулацијата на крвта, масажа на мускулите, олеснување на тензија, да се стимулира нервите и поттикнуваат на целото тело.Развиена од страна на физички терапевти со страст за фитнес.Се водат бенд е специјално развиен од страна на професионалци како опрема за Танц, Балет и Гимнастика вежба.

Особините

Купувачите избираат и