• Ново
JoJo Siwa - Потпис Црвено Основните Поклон - Метал Салон Клип и Сјајот Акцент

JoJo Siwa - Потпис Црвено Основните Поклон - Метал Салон Клип и Сјајот Акцент

DEN 263.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Jo Jo Siwa Основните Црвен Лак.МЕТАЛ САЛОН КЛИП за да се задржи лак да се поставуваат во косата.Дизајниран од високо квалитетни и издржливи материјали. 100% Автентични Jo Jo Siwa Лак.Возрасти 3+.Jo Jo Siwa е наградуван танчерка, пејачка, актерка, текстописец, моден дизајнер, You Tuber и Influencer.Таа го направи своето деби во Танц Мајки каде таа траеше две годишни времиња пред да одлучат да се одбие на сопствените.Jo Jo ја користи нејзината платформа да биде модел за пример за младите девојки од борбата против bulling и промовирање на самодоверба, исто така, користејќи го мотото : "Ти Биде Тебе." .Нејзиниот повеќето икона функција се нејзиниот лакови кои станаа главен во нејзината слика.Вашето дете ќе биде воодушевен да стилот на косата со овој лак.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ Не се Погодни за Деца Под 3 Години на Age Please answer : ___________________________ Note : Сите стоки наведени за продажба и официјално е лиценциран, 100% автентични за светската дистрибуција.

Особините

Купувачите избираат и